Opinie klientówPolecają nas

Wspaniała sprawa!! Zdrowe, świeże i urozmaicone posiłki dostarczane każdego dnia!! Idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na regularnym odżywianiu, i które zwracają szczególną uwagę na spożywane produkty. Przebogate menu i co najważniejsze - baaardzo smaczne:) Strefa Diety - Dziękuję i polecam wszystkim!!

Krzysztof Kwiatkowski, aktor filmowy i teatralny

 

 

 

 


Mistrzostwo!!! Przepyszne, przesmaczne jedzenie... wyglądające tak że aż ślinka cieknie! A co najważniejsze jedząc smacznie - chudne!! Koniec z glodzeniem się i bezsensownymi dietami! Codziennie nowe, urozmaicone menu dostarczane wprost pod moje drzwi, co za wygoda ! Koniec ze staniem przy garach! Strefa Diety jesteście boscy!!! Dziękuję i polecam!!! Daje 10/10

Katie Novak, modelka i prezenterka telewizyjna 

 

 

 

 


 Zdrowa i zbilansowana dieta w mojej pracy to klucz do sukcesu. Korzystając z oferty Strefy Diety mam gwarancję, że dostarczam swojemu organizmowi odpowiednią ilość składników pokarmowych.  Dzięki 5 posiłkom dostarczanym codziennie pod moje drzwi jem regularnie, co wpływa nie tylko na poprawę sylwetki ale także na samopoczucie. Dania są innowacyjne, lekkie i przepyszne.  Codziennie jestem zaskakiwany nowymi połączeniami smaków. Z czystym sumieniem polecam ofertę Strefy Diety moim klientom.

Jan Dostatni, trener personalny, model

 

 

 


Jako modelka codziennie muszę dbać o swoje ciało. Dzięki diecie Strefy Diety jem regularnie, a przede wszystkim zdrowo, co przekłada się na moje samopoczucie i wygląd. Posiłki są przepyszne i bardzo urozmaicone. Mam możliwość próbowania dań z różnych stron świata i poznawania innych kuchni. Idealnie zbilansowana całodzienna porcja zdrowego jedzenia. Polecam gorąco.

Kaja Klimkiewicz, modelka, Miss World Poland 2016

 

 

 

 


W życiu każdego sportowca spożywanie zdrowych i zbilansowanych posiłków to podstawa. Dzięki diecie Strefy diety przygotowywanej specjalnie dla mnie, wiem, że jem mega zdrowo i dostarczam swojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. Jedzenie jest bardzo różnorodne, pyszne i sycące. A co najważniejsze, pudełka mam ze sobą przez cały dzień i mogę się w pełni skoncentrować na treningach i przygotowaniach do kolejnej walki.

Stref Diety dziękuję

Mateusz Tryc, bokser

Ostatnio przeglądane